داستان ما را بخوانید

آرتا یک تولیدی فرآورده‌های طبیعی است. یک تولیدی که با تولید روغن کنجد شروع کرد و حالا بیش از ۷۰ محصول ارگانیک را تولید می‌کند. آنچه مشتریان آرتا در همراهی با این فروشگاه تجربه می‌کنند، تنوع و کیفیت محصولات است. از سال 93 تاکنون تولیدی فرآورده‌های طبیعی آرتا تلاش دارد تا محصولات  سالم و با کیفیت خود را به مردم سراسر ایران برساند و در همین راستا فروشگاه اینترنتی آرتا در کنار فروشگاه‌های فیزیکی فعالیت می‌کند.

کیفیت، همچنان راه حل مساله

کیفیت محصولات طبیعی فروشگاه آرتا باعث شد همسو با افزایش تولید، فروش محصولات هم افزایش پیدا کند. این مسیر ادامه پیدا کرد تا فرآورده‌های دیگری هم به محصولات آرتا اضافه شد.

همکاران خانم

مدیریت و اداره آرتا، تماماً توسط خانم‌ها انجام شد و آنچه امروز به عنوان یک تولیدی شاهد آن هستم، حاصل تفکر و عملکرد سه خواهر است.

کنترل دلیل کیفیت

دلیل اینکه مشتریان آرتا، کیفیت متفاوتی را از محصولات این تولیدی تجربه می‌کنند، نظارت و کنترل مرحله به مرحله در فرآیند تولید محصولات است.

نکته مهم در تولیدی آرتا این است که مراحل تولید تمام محصولاتی که تحت برند آرتا تولید می‌شوند، تحت نظر مدیران آرتا و بدون هیچ واگذاری به طرف سومی انجام می‌شود.

تنوع؛ دلیل دیگری برای ادامه موفقیت

اما هرچند آرتا توانسته مسیر خود را در بازار محصولات طبیعی پیدا کند و کار را با صلابت و پرسرعت پیش ببرد، اما تلاش ما به اینجا تمام نمی‌شود. تنوع محصولات و اضافه کردن محصولات جدید به قفسه‌های آرتا، اولین قدم ماست. ما در تولیدی و فروشگاه‌های آرتا – فیزیکی و اینترنتی – بالغ بر 20 گروه محصولی را تولید و عرضه می‌کنیم.

البته این پایان مسیر نخواهد بود و آرتا تا پایان نیمه اول سال 1400 سه گروه کالایی دیگر را به این محصولات اضافه خواهد کرد.